To my

Musimy zacząć gromadzić gdzieś nasze wspomnienia z różnych wypraw i podróży. W związku z tym postanowiliśmy założyć tego bloga. Jesteśmy grupą młodych ludzi. Znamy się ze studiów i wszyscy mieszkamy w jednej miejscowości. Każdy z nas jest przywiązany do ojczystej ziemi. Połączyła nas właśnie pasja do podróży po Polsce.

W żadnym zakątku świata nie znajdziecie takich skarbów jak u nas. Uważamy, że najpierw należy poznać swój kraj, zanim ruszymy gdzieś dalej. Tutaj mamy w czym wybierać. Każdy region w naszym kraju charakteryzuje się swoimi własnymi tradycjami, kulturą i obyczajami. Nie zapominajmy o różnorodności smaków. Polską turystyką nie można się znudzić. Do wyboru mamy wiele zróżnicowanych obszarów geograficznych. Morze, góry, jeziora, wyżyny i równiny każdy znajdzie coś dla siebie.

W naszym turystycznym spichlerzu znajdziecie wpisy dotyczące turystycznych i nie tylko miejsc w Polsce. Opiszemy Wam nasze wspólne podróże, ale także indywidualne wyprawy. Oczywiste jest to, że naszą stroną chcemy zachęcić Was do podróżowania po naszym kraju. Być może skorzystacie z któregoś z naszych wpisów i wybierzecie się do danego miejsca. Dawajcie znać w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>